Loading...

عایق بندی رو کار

در مقالات قبلی به این موضوع اشاره کردیم که وجود یک میراگر روی کف میتواند باعث جلو گیری از انتقال لرزه به کف ما شود. این میراگر میتواند فرش ، قالی ، موکت ، پارکت ، لمینت یا هر کفپوش دیگری که روی زمین پهن میشود باشد.

 

کفپوش های گرانولی

(Granules playground)

کفپوش لاستیکی پارک یکی از انواع کفپوش‌هایی است که برای فرش نمودن پارک‌ها ، سالن های بدنسازی ، محوطه های مخصوص بازی کودکان و..... استفاده می‌شود.

این کفپوش‌ها از لاستیک و گرانول‌های پودر شده تولید می‌شوند که با چسب‌های مخصوص و به‌ وسیله دستگاه‌ های حرارتی و پرس تولید و عرضه‌شده‌اند. 

همانطور که گفته شد جنس این کفپوش ها از گرانول میباشد به همین دلیل دارای انعطاف قابل قبول ، مقاومت در برابر سرما و گرما ، ماندگاری و دوام بالا میباشد.

استفاده این کفپوش ها در پارک ها به دلیل نرمی آن ها بوده است تا کودکان هنگام بازی کردن دچار آسیب نشوند اما در ساختمان های چند طبقه این کفپوش ها میتواند نقش یک عایق خوب را ایفا کند.

به طور مثال شما میخواهید طبقه دوم یک ساختمان یک باشگاه بدنسازی تاسیس کنید به طوری که در طبقه پایین یک واحد اداری میباشد اگر شما بخواهید وسایل ورزشی را مستقیما بدون هیچ واسطه ای روی کف بگذارید صدا و لرزش ناشی از وسایل موجب آزار ساکنین طبقه پایین خواهد شد . حال با قرار گرفتن این کفپوش ها روی کف آنها میتوانند به صورت یک جسم صلب نقش یک میراگر را ایفا کنند به طوری از انتقال صدا و لرزه به طبقه پایین جلوگیری کنند.

 تفاوت این کفپوش با سایر محصولات ما در این است که دیگر نیازی نیست که زیر کفسازی اجرا شود و صرفا به صورت فرش روی کفسازی نهایی شما پهن میشود تا عملکرد مطلوب را به شما را ارائه کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2\