Loading...

میراگرهای ساختمانی و صنعتی آوالوژی با نام تجاری ویبرالوگ™ به منظور عایق بندی در مقابل ارتعاشات در صنایع،  خطوط ریلی و صنعت ساختمان، بر مبنای طراحی ویژه و انحصاری آوالوژی و از مواد پلیمری تولید می‌شوند.

Alt

آرامش و سکوت برای ایجاد سطح کیفی بالاتر در زندگی یا محیط کار امری ضروری است. منابع بی‌شماری نوفه به ویژه در شهرها وجود دارد، برای مثال نوفه دویدن یا راه رفتن در طبقات، نوفه و لرزش تاسیسات و لرزش ناشی از خطوط ریلی می‌توانند اثرات مخرب زیادی بر کیفیت زندگی داشته باشند. همچنین برخی تجهیزات پزشکی حساس به ارتعاش مانند دستگاه های تصویربرداری نیز میبایست از این عوامل مصون بمانند.

مواد پلیمری به کار رفته در سری ویبرالوگ™ با جداسازی کامل یا گسسته ساختمان از طریق فونداسیون، جداسازی تأسیسات مانند آسانسور، تجهیزات تهویه هوا، پمپ و غیره، از انتشار ارتعاشات در قسمت‌های حساس ساختمان و ایجاد لرزش و نوفه ناخواسته جلوگیری می‌کند.

ویبرالوگ™ در صنعت نیز کاربرد دارد. بسیاری از ماشین‌آلات صنعتی به اجزای الاستیک مقاوم در برابر بارگزاری نیاز دارند که این امر با کاهش نیروهای ارتعاشی سیستم منجر به طول عمر بالاتر دستگاه، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری، دقت و کارآیی بالاتر و عملکرد بهتر می‌شود.

Alt
فونداسیون
Alt
لوله‌های تاسیسات
Alt
زیرین بالاست
Alt
زیرین تراورس